Telefon  +421 905 563 427

Email  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Email  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Stratégia hľadania vhodnej práce

Potrebujete sa zorientovať na trhu práce alebo zvažujete zmenu zamestnania? Cítite, že nie ste spokojný so svojím súčasným pracovným uplatnením? Chceli by ste poznať svoj potenciál a možnosti nájsť si prácu aj v inej profesii?

Pre všetkých, ktorí hľadajú odpovede na uvedené otázky je určené kariérne poradenstvo. Vieme Vám poskytnúť prehľad o vašich možnostiach a schopnostiach. Realizuje sa formou individuálneho poradenstva.

 

Služba zahŕňa:

  • individuálne posúdenie osobnostného potenciálu - realizuje sa formou diagnostického posúdenia v časovom rozsahu cca 3,5 až 4 hod. a následného spracovania výsledkov
  • individuálne rozhovory ktoré sa zameriavajú na poskytnutie spätnej väzby z výsledkov diagnostického posudzovania a analýzy ďalšieho vhodného pracovného uplatnenia
  • individuálne poradenstvo a koučing zameraný na ďalšie smerovanie rozvoja, hľadanie spôsobov uplatnenia sa, príprava na výberový pohovor (aké otázky môžete očakávať, ako sa na ne pripraviť, vhodné oblečenie a správanie a pod.), konzultácie k príprave CV a motivačného listu. Realizuje sa formou individuálnych sedení

Služba je poskytovaná odborníkmi, profesionálmi v oblasti personalistiky a ľudských zdrojov s psychologickým vzdelaním, ktorí majú skúsenosti aj z praxe zamestnávateľov, ale aj personálnych agentúr.