Telefon  +421 905 563 427

Email  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Email  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Médiá

Beseda s "e-ženami"

Na stretnutiach združenia E-žien, zažívam gejzír inšpirácie, podnetných nápadov a stretávam skvelých ľudí, ktorí sa rozhodli vziať osud do vlastných rúk a rozhodovať o sebe. Aj ja som dostala príležitosť podporiť a inšpirovať iné ženy, aby sa nebáli vykročiť svojou cestou, hoci občas do neznáma. Môžem len vrelo odporúčať všetkým, ktorí sa cítia, vo svojom pracovnom živote vyhorení, alebo potrebujú zmenu a nevedia ako ďalej, aby navštívili niektoré stretnutia, či semináre E-žien.

 

Čítaj viac

 

skupina žien na besede

Ocenenie na E-žena 2012

Do projektu E-žena roka 2012 ma prihlásila moja dobrá priateľka, ktorá ma presvedčila, že sa jedná o zaujímavú príležitosť s možnosťou propagácie svojej spoločnosti a sebaprezentácie. To som ešte netušila koľko „bohatstva“, inšpirácie a krásnych ľudských kontaktov mi prinesie. Dňa 29.1.2013 som sa zúčastnila vyhlasovania výsledkov, ktoré bolo netradičné , plné príbehov a emócií. Bola som prekvapená, že aj v oblasti internetového podnikania to môže byť o „ľudskom teple“ nielen vďaka príbehom a spontánnosti prítomných žien, ale aj v myšlienke a spôsobu realizácie projektu. Našla som tu veľa inšpirácie, chuti popasovať sa prekážkami a získala som odhodlanie pokračovať vo svojej ceste.

 

Čítaj viac

 

míting

Úspechy v odbornom raste

  • V septembri 2012 som ukončila dvojročný certifikovaný „Systemický terapeutický a rastový výcvik podľa Modelu Virginie Satirovej“
  • Od decembra 2012 som sa stala aktívnym členom a odborným asistentom Inštitútu Virginie Satirovej v SR (http://www.satir-institute.sk/), čo mi umožňuje zvyšovať svoj osobný aj prefesionálny rast a aktívne spolupracovať na seminároch inštitútu.

 

Čítaj viac

 

Rádio Slovensko - rozhovory s Romanom Bombošom

 

Časť 1

Časť 2

 

porada zamestnancov